درباره ما

بدون شک ارئه یک محصول با کیفیت و قابل رقابت شرط اول موفقیت در عرصه اقتصادی می باشد.
چاپ کارانیک عصر با پیشینه ای دیرینه افتخار دارد تا با تلفیق تجربه و تکنولوژی گامی مؤثر در خصوص صنعت چاپ و بسته بندی بردارد.
این مجموعه با داشتن واحد طراحی مجهز و طراحانی ماهر و با ماشین آلات و تجهیزات متنوع قادر به تولید انواع پاکت های رستورانی ، جعبه های مواد غذایی و فست فود با ظرفیت اسمی سالیانه ۲۰،۰۰۰،۰۰۰ عدد جهت صنایع غذایی می باشد.
انتخاب و استفاده از مرغوب ترین نوع مقوا ، کاغذ و مرکب مخصوص چاپ صنایع غذایی به عنوان ماده اولیه همراه با به کارگیری ماشین آلات اتوماتیک از جمله : چاپ افست دو ورقی و چهار و نیم ورقی ، بابس ، جعبه چسبان و … متضمن تولید مرغوب و بهینه می باشد تا آن جا که با اتکا به این اصل راهبردی در کنار کنترل کیفی دقیق ، این واحد در زمره تولید کنندگان نام آشنا قرار گرفته است.
کنترل کیفی ، نقشی بنیادی و اساسی در ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد دارد . ارتباط تنگاتنگ میان این چاپخانه و مشتریان ، ما را بر آن داشت تا با احداث واحد کنترل کیفی و طراحی حرفه ای در خصوص بررسی مواد اولیه و محصول نهایی بهترین محصول ممکن را ارائه دهیم . در راستای اهداف مذکور مفتخریم همواره مواد اولیه خود را از بهترین تولید گنندگان جهانی تهیه نماییم و درخواست شما را از هر اندازه و هر نوع با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برآورده سازیم.

دوستان گرامی خواهشمند است با بیان انتقادات و نظرات سازنده خود ، مارا در ارائه بهترین خدمات یاری نمایید.

جعبه فست فود ، جعبه ساندویچ ، جعبه همبرگر ، جعبه سیب زمینی ، پاکت ، جعبه ، پاکت بیرون بر ، پاکت ساندویچ ، پاکت پیتزا ، پاکت سوخاری ، جعبه سوخاری ، بسته بندی ، بسته بندی فست فود ، توسینی ، کاغذ ساندویچ ، سینگل ، جعبه پیتزا ، بشقاب سیب زمینی ، بشقاب سوخاری
تمامی حقوق وبسایت نزد فروشگاه کارافود محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از محتویات وبسایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت و سئو : ماهان فردی